Online Marka Tescil Hizmeti

Sizde Markanızı
Güvence Altına Alın!

Ücretsiz olarak markanızı sorgulamak için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz.

Lütfen markayı giriniz.

Lütfen adınızı ve soyadınızı giriniz.

Lütfen telefon numaranızı giriniz.

Tek Sınıf Marka Tescil Ücreti
990 TL(KDV DAHİL)
AVANTAJLARIMIZ
Size Sağladığımız Avantajlar
Kredi kartı ile
ödeme imkanı

Kredi kartı ile ödemelerini tüm Visa ve Mastercardlar, Bonus, Axess ve Maximum kredi kartları ile 3 / 6 ve 9 taksit ile ödeme yapabilirsin. Bilgilerinin transferi sırasında SSL teknolojisi kullanılmakta olup kişisel bilgilerin tarafımızca hiçbir şekilde görüntülenmemektedir. 3D Security güvenlik sistemi ile alışverişlerin güvenli olarak sağlanmaktadır.

Neden Danış
Patent ?

Sınai Mülkiyet Hakları alanında faaliyet gösteren kurumumuz etik değerler güderek, yenilikçi kadrosuyla kaliteli ve güvenli hizmet vermektedir.

SIKÇA SORULAN SORULAR
Marka Patent Sıkça Sorulan Sorular

Sizde marka ve patent hakkında sıkça sorulan sorulara cevap verdiğimiz aşağıdaki bölümü inceleyip, fikir sahibi olabilirsiniz.Logo Tescil Nedir? Nasıl Yapılır ?

Marka tescil ile aynı haklara ve öneme sahip olan logo tescili, prosedür olarak da marka tescil ile aynı şekilde ilerlemektedir. Herhangi bir marka tescil başvurunuza logonuzun da dahil edilebileceği gibi tek başına da tescil başvurusu yapılabilir.

Marka Patenti ya da İsim Patenti Nedir ?

Marka Patenti ve İsim patenti, terim olarak yanlış bir ibaredir. Patent kısaca bir "buluşa" verilen tescilin ismidir. Dolayısıyla işletme adının patentlenmesi gibi bir tanım yanlış olacaktır.

Marka Tescil Sorgulama , Marka Tescil Kontrol , Marka Sorgulama Nedir , İsim Tescil Sorgulama? Nasıl Yapılır?

Marka tescil sorgulama işlemi, markanızın tescil başvurusunu yapmadan önce markanızın tescile uygun olup olmadığını görmek için yapılan uygulamaya denir. Danış Patent olarak uzman ekibimiz ile detaylı ve güvenilir bir araştırma yaparak bu konuda sizi en iyi şekilde yönlendiriyoruz.

Marka Yenileme Ne Zaman Yapılmalıdır ?

Markalar Tescil edildikten sonra 10 yıl süreyle korunurlar. Her 10 yılda bir yenilenerek Markalar nesilden nesile aktarılabilirler. İyi takip edilmesi gereken marka yenileme işlemleri Danış Patent tarafından titizlikle takip edilmektedir.

Marka Tescil Başvuruma İtiraz Gelirse Ne Olur ?

Marka Tescil Başvurunuza 3 aylık yayın süresinde itiraz gelmesi markanızın red olacağı anlamı taşımamaktadır. Markaya gelen itiraza karşı görüşümüzü uzman vekil ve avukatlarımızla bildiriyoruz. Danış Patent olarak bu konuda başarı oranımız çok yüksektir.

Marka Tescil Belgesi Nedir? Nasıl Alınır ?

Marka Tescil Belgesi, markanızın belirtilen sınıflarda koruması olduğunu gösteren bir belgedir. Türkiye'de başvurusu yapılmış bir markanın tescil belgesi Türk Patent Enstitüsü tarafından verilir

Üretim Yapmıyorum Marka Tescil Yapmama Gerek Var mı ?

Evet, belirttiğimiz gibi 45 marka sınıfından 10 tanesi hizmet sektörüyle ilgilidir. Hizmet sektöründe de olsanız; markanızı kötü niyetli olarak kullanmak isteyenler çıkabilir, markanızı sizden önce tescil ettirebilir ve sizi zor duruma düşürebilirler. Müşterilerinize karşı güven vermek için markanızın tescilli olması çok önemlidir.

BİLGİ ALIN
Size yardımcı olmak için sabırsızlanıyoruz.
HER ZAMAN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.
Danış Patent
Danış Patent olarak sizlere marka tescili ve patent konularında yardımcı oluyoruz. Marka, bir işletmenin mal ve/veya hizmetlerini bir başka işletmenin mal ve/veya hizmetlerinden ayırt etmeyi sağlaması koşuluyla, kişi adları dahil, sözcükler, şekiller, harfler, sayılar, malların biçimi veya ambalajları gibi çizimle görüntülenebilen veya benzer biçimde ifade edilebilen, baskı yoluyla yayımlanabilen ve çoğaltılabilen her türlü işarettir.

Aradığınız sorunun cevabını bulamadınız mı ?

s
Danış Patent
Bizi sosyal ağlardan takip edin!
© 2018 Danış Patent. Tüm hakları saklıdır.
Danış Patent