Danış Patent Olarak Bizler;

Tescil ettirmek istediğiniz markanızın araştırmasını ücretsiz olarak yapıyor ve deneyimli ekibimiz ile başvuru işlemlerinizi titizlikle gerçekleştirirken, tescilli markanızın koruma süresi olan 10 yıl boyunca da izlemesini ücret talep etmeden yapıyoruz; böylece markanızla birebir veya benzer markaların tescil edilmesini de engellemiş oluyoruz.

 Marka tescili temelde, uluslararası marka sınıflandırmasına uyumlu olarak gerçekleştirilmelidir. İşletmenin sunduğu ürün ve hizmetlerin her biri bu sınıflandırma göz önüne alınarak belirlenmeli ve her ülkenin gerektirdiği şekilde başvurular dosyalanmalı ve takibi gerçekleştirilmelidir. Danış Patent olarak bu süreçleri baştan sona takip ederken, müvekkillerine markalaşma konusunda artı değerler katmakta ve marka geliştirme stratejileri üreterek korumayı en üst düzeyde sağlamaktadır.Ülkeden ülkeye değişen bu uygulama ve stratejiler Danış Patent’in geniş ve uzman iş ağları vasıtasıyla en üst düzeyde siz değerli müvekkillerimize yansıtılmaktadır.

 

Bir işletmenin mal ve/veya hizmetlerinin bir başka işletmenin mal ve/veya hizmetlerinden ayırt edilmesini sağlayan, isim ve soyisimler dahil, özellikle sözcükler, harfler, şekiller, sayılar, malların biçimi veya ambalajlarının resimleri, 3 boyutlu biçimler gibi çizimle görüntülenebilen, son yıllarda ses kombinasyonlarını da içeren işaretlere MARKA denir.

MARKANIZI ÖNEMSİYORUZ
Markanız için en uygun işlemler
BİLGİ ALIN
Sorununuzu çözmek için durmadan çalışıyoruz.
HER ZAMAN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.
Danış Patent
Danış Patent olarak sizlere marka tescili ve patent konularında yardımcı oluyoruz. Marka, bir işletmenin mal ve/veya hizmetlerini bir başka işletmenin mal ve/veya hizmetlerinden ayırt etmeyi sağlaması koşuluyla, kişi adları dahil, sözcükler, şekiller, harfler, sayılar, malların biçimi veya ambalajları gibi çizimle görüntülenebilen veya benzer biçimde ifade edilebilen, baskı yoluyla yayımlanabilen ve çoğaltılabilen her türlü işarettir.

Aradığınız sorunun cevabını bulamadınız mı ?

s
Danış Patent
Bizi sosyal ağlardan takip edin!
© 2018 Danış Patent. Tüm hakları saklıdır.
Danış Patent