Danış Patent Kurumsal

Danış Patent Olarak Bizler;

Bilim ve teknolojinin hızla geliştiği bu çağlarda Sınai ve Fikri mülkiyet haklarının korunması aşamasında; Marka, Endüstriyel Tasarım,Patent ve Faydalı Model tescilleri gibi konularda müvekkillerimize kaliteli ve güvenli hizmet vermekteyiz.

Danış Patent danışanlarına yurtiçi ve yurtdışı patent, marka ve endüstriyel tasarım tescilleri konusunda müvekkillerimizin beklentilerini her zaman bir adım önünde olmayı  hedefleyen kurumumuz, alanında deneyimli ve uzman kadrosu ile mevzuatın izin verdiği şekilde aynı gün çevrim içi (online) tescil başvurularının gerçekleştirilmesi müvekkillerimizin memnuniyetini her geçen gün en üst seviye de arttırmaktadır.

BİLGİ ALIN
Sorununuzu çözmek için durmadan çalışıyoruz.
HER ZAMAN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.
Danış Patent
Danış Patent olarak sizlere marka tescili ve patent konularında yardımcı oluyoruz. Marka, bir işletmenin mal ve/veya hizmetlerini bir başka işletmenin mal ve/veya hizmetlerinden ayırt etmeyi sağlaması koşuluyla, kişi adları dahil, sözcükler, şekiller, harfler, sayılar, malların biçimi veya ambalajları gibi çizimle görüntülenebilen veya benzer biçimde ifade edilebilen, baskı yoluyla yayımlanabilen ve çoğaltılabilen her türlü işarettir.

Aradığınız sorunun cevabını bulamadınız mı ?

s
Danış Patent
Bizi sosyal ağlardan takip edin!
© 2018 Danış Patent. Tüm hakları saklıdır.
Danış Patent